Váš nákupný košík je prázdny

Ste neprihlásený

Papierová taška na víno s potlačou

Víno je mimoriadne všestranný, elegantný a vkusný darček. Tento nápoj je vhodný na podávanie prakticky na akúkoľvek príležitosť - samostatne alebo ako pekný doplnok k väčšiemu darčeku k narodeninám, meninám, jubileu, a aj ako poďakovanie za pozvanie, keď idete na návštevu. Nemusíte byť znalci vína, aby ste vedeli oceniť takýto dar. Jeho dlhá a úzka fľaša ho však robí dosť ťažkým. Treba nájsť to správne balenie pre tento typ darčeka. Špeciálne na tento účel boli vytvorené darčekové tašky na víno, ktorého rozmery dokonale zodpovedajú špecifickosti fliaš tohto nápoja.

Papierové tašky na víno s potlačou pre firmy

Tašky na víno s logom firmy sa výborne hodia na rôzne príležitosti ako sú obchodné stretnutia alebo obchodné stretnutia. Ako výrobca, ktorý kladie dôraz najmä na dobro životného prostredia, vytvárame produkty v súlade s rozumným prístupom k životnému prostrediu. Výberom našich papierových tašiek na víno s potlačou, môžete jednoduchým spôsobom oznámiť zamestnancom alebo potenciálnym obchodným partnerom, že osud životného prostredia Vám nie je ľahostajný. To má za následok pozitívne prijatie a ochotnejšiu spoluprácu. Stáva sa tak, pretože v dnešnom svete stále viac ľudí venuje pozornosť tomu, aké kroky firmy podnikajú, aby minimalizovali negatívny dopad na životné prostredie. Zároveň často rezignujú na služby firiem, ktorým je osud prostredia ľahostajné.

Vyberte si perfektnú tašku na víno!

Nami vyrobená papierová darčeková taška na víno s potlačou je odolný ekologický výrobok. Ako výrobca ponúkame široké možnosti konfigurácie pre danú zákazku. Tašku na víno si môžete vybrať so šnúrkou alebo papierovým uchom. Okrem toho ponúkame aj širokú škálu farieb - neutrálne aj živé, intenzívne. Pre ľudí, ktorí očakávajú najvyššiu kvalitu, sme pripravili laminované tašky na víno. Vďaka dodatočnému záhybu je tuhšia, a tým aj odolnejšia a trvácnejšia ako štandardný návrh. Tento variant vyzerá elegantne vďaka lesklému povrchu. Laminované papierové tašky na víno s vaším logom sú skvelou voľbou, ktorú budete môcť použiť viackrát.

Laminovaná taška na víno - rôzne farby

Laminovaná papierová taška na víno je dostupná v mnohých farbách. Nami ponúkané strieborné, zlaté, zelené, modré či červené tašky dokonale zdôraznia noblesu zabaleného likéru či vína. V ponuke máme aj klasické verzie laminovanej papierovej tašky na víno v bielej a čiernej farbe. Okrem toho môžeme na tašku vytlačiť obľúbenú vetu alebo logo. Na tento účel používame osvedčenú a bezpečnú metódu sieťotlače alebo ofsetu. Potlačené papierové tašky na víno netrpezlivo nakupujú spotrebitelia, pretože im umožňujú personalizovať darčeky pre blízkych.

Darčeková taška na víno ako reklama

Tašky na víno s potlačou alebo s logom firmy sú efektné mobilné reklamy, s ktorými môžete zväčšiť povedomie o značke. Obaly, ktoré vyrábame, zapôsobia dokonalou estetikou, vďaka čomu účinne pritiahnu pohľady okoloidúcich. V dôsledku toho sa papierové tašky na víno s logom alebo potlačou dostávajú do povedomia širokého publika. To zase prispieva k budovaniu a rozvoju značky. Pozývame vás na tímovú prácu!