Váš nákupný košík je prázdny

Ste neprihlásený

BLOG

Tagy:

Novinka - bavlnená taška v červenej farbe.

Predstavujeme Vám nové farebné prevedenie v ponuke bavlnených tašiek za skvelé ceny.

Prečo práve teraz navyšujeme výrobné kapacity?

Ide hlavne o spokojnosť klientov, od toho sa všetko odvíja. Posledné dva roky ukázali, že ak chceme dokázať naplniť ich dopyt, bude nutné rozšíriť výrobu. S konateľom firmy Mojataška sme si spoločne odpovedali na otázky ohľadom produkcie papierových tašiek v najbližšom období.

Roztrhnutá taška pre Ukrajinu.

V tomto období sme chceli písať o vývoji trhu s papierom podľa aktuálnej situácie. Vojna na Ukrajine nám ukázala, že istoty každodennosti nie sú vždy 100%tné a život sa skladá aj z rýchlych, emočných, nepremyslených rozhodnutí. V dianí okolo seba teraz vidíme, že pokiaľ si budujeme vnútorné istoty, vieme sa rýchlo zmobilizovať. 

Vaše otázky, naše odpovede.

Zdalo by sa, že pri výbere tašky nemôže byť nič, čo stojí za spomenutie. Vyberiem a kúpim, predsa... Klienti nás často kontaktujú ohľadom rád pri výbere tašiek. Vyberáme pre Vás z najčastejších otázok a možno aj Vy medzi nimi nájdete ten svoj, ktorý Vám zjednoduhší nákup papierových tašiek.

Náš názor: Ekológia a papierové tašky. Ako si vybrať správne tašku?

Najekologickejšia taška je tá, ktorá sa nevyrobí a nepoužije. Tak pokiaľ máte možnosť výberu, najekologickejší prístup je nepoužívať žiadne tašky. Je to vtipné, ak to píše výrobca papierových tašiek. Ale my to myslíme vážne. Zbytočne neplytvajte.

Skúsme trochu viac rásť.

Sú okolo nás falošné či skutočné ekologické výzvy? Skutočná eko výzva je asi len v hĺbke nášho srdca. Schovaná. Až tam hlboko v sebe vieme, ako to vlastne naozaj cítime a či sa chceme zapojiť do lepšieho fungovania vecí okolo nás.

Kto sa stará o Vašu objednávku? Tím Mojataška

Ako asi správne predpokladáte, papierová taška sa k Vám nedostane len tak sama od seba. O Vaše objednávky sa stará tím, ktorý s hrdosťou v spoločnosti na otázku o práci odpovedá: „pracujem v mojej taške“.

PÚŤ PAPIEROVEJ TAŠKY

Čo nám chce povedať príbeh dobrého života tašky.

PRÍBEH TAŠKY, KTOREJ SA ZAKRÚTILO UCHO

Alebo ako si nás taška našla a ako nás presvedčila, aby sme ju začali predávať.

ČO SA DÁ NA TÝCH TAŠKÁCH TOĽKO ROBIŤ?

Určite poznáte vetičky, ktoré sa vo Vašom pracovnom kolektíve stávajú vtipnou poznámkou na všetko, čo sa práve deje. ČO SA teda DÁ NA TÝCH TAŠKÁCH TOĽKO ROBIŤ?