Váš nákupný košík je prázdny

Ste neprihlásený

Potlačené laminované papierové tašky

Umenie rozdávať darčeky nie je len o správnom výbere obsahu, ale aj o vizuálnej stránke a estetickom balení. Laminovaná papierová taška s potlačou je ideálnou voľbou pre každú príležitosť, najmä ak hľadáte produkt najvyššej kvality. Tento typ obalu bol ošetrený laminátom, vďaka čomu je nielen odolný, ale má aj lepšie vizuálne vlastnosti. Laminované tašky majú lesklý povrch, ktorý im dodáva luxusný vzhľad produktov.

Laminované tašky s potlačou od proekologického výrobcu

Ako výrobca laminovaných tašiek garantujeme, že naše výrobky sú vyrobené výhradne z kvalitného papiera s väčšou gramážou, vďaka čomu sú trvácne a odolné voči roztrhnutiu. Tieto funkcie sú vylepšené lamináciou, ktorý ich spevňuje a robí odolnými voči ohybu. To znamená, že naše laminované tašky s potlačou možno úspešne použiť mnohokrát, čo vedie k úsporám a zníženiu vytvárania odpadu.

Laminované reklamné tašky pre firmy, ktorým záleží na imidži

Chcete, aby bol váš darček nezabudnuteľný a obraz vašej firmy zostal v pamäti obdarovaných? Postaráme sa o to, aby sa súčasťou tvorby stala aj starostlivo vyrobená laminovaná papierová taška s logom alebo potlačou. Bude vizuálnou identitou vašej značky. Nami vyrábané obaly vás potešia svojou vynikajúcou estetikou. Reklamné tašky laminované sú skvelou voľbou, pretože na rozdiel od tradičných papierových variantov sú jedinečne trvanlivé. Vyzerajú skvele, čo zvyšuje aj prestíž firmy. Laminované reklamné tašky budujú pozitívny imidž značky.

Laminované reklamné tašky pre firmy, ktorým záleží na imidži

Nami vyrobená laminovaná papierová taška s potlačou loga dokáže zaostriť zraky širokých skupín príjemcov. Balenie vyzerá dobre a zároveň je veľmi praktické Keď vezmete jednu z nich do ruky, hneď máte istotu, že ide o prémiový luxusnejší produkt. Ponúkame laminované papierové tašky s potlačou a logami, ktoré sú vybavené pevnými syntetickými alebo bavlnenými rúčkami. Mohlo by sa zdať, že ide o zdanlivo triviálnu záležitosť, ale aj takýto detail môže ovplyvniť názor potenciálnych zákazníkov alebo zamestnancov. Vysoko kvalitné produkty, ako napríklad laminované papierové tašky výrazne pomáhajú vytvárať imidž firmy. S nimi sa potvrdí, že ste profesionálny podnik.

Laminované tašky bez potlače

Sme výrobcom nepotlačených laminovaných tašiek, ktoré sa tešia pozitívnej spätnej väzbe od našich spokojných zákazníkov. Tieto obaly ponúkame v mnohých jedinečných farbách. Tešia sa veľkej obľube: námornícka modrá, biela, strieborná a zlatá laminovaná papierová taška – všetky sú dostupné v našom sortimente. Balenie v týchto farbách pôsobí vždy luxusne. Ponúkame nielen lesklé laminované tašky. Ako výrobca voliteľne vytvoríme praktické balenie aj v matnom prevedení. Oba typy laminovaných papierových tašiek zaujmú vynikajúcim dizajnom. Pozývame vás!