Váš nákupný košík je prázdny

Ste neprihlásený

Ploché ucho

Tašky s potlačou - na vyžiadanie
Hlavným cieľom každého reklamného produktu je zvýšiť povedomie o značke v očiach spoločnosti. Firmy preto začali do svojho sortimentu zavádzať reklamné tašky s logom firmy. Reputácia a ľahká identifikácia značky sú neoddeliteľnou súčasťou úspechu marketingu, za týmto účelom je v rôznych priestoroch a objektoch umiestnená jasne viditeľná ochranná známka na každodenné použitie. Zákazníci budú vždy potrebovať obal na vloženie zakúpených produktov, preto je taška s logom firmy na jednej strane praktická a na druhej efektná v propagácii.

Reklamné tašky s logom firmy - chodiaca reklama
Značkové tašky sa rýchlo stali významným marketingovým nástrojom najmä pre menšie podniky, pre ktoré by použitie iných foriem reklamy znamenalo náklady presahujúce ich rozpočet. Po zakúpení daného predmetu sa bude musieť spotrebiteľ s danou taškou v ruke trochu prejsť. V tom čase majú okoloidúci ľudia možnosť vidieť na ňom logo. Takto taška s potlačou na objednávku prispieva k šíreniu atribútov spoločnosti. Toto je veľmi dôležitá otázka, pretože čím je logo lepšie spojené s produktom, tým skôr je potenciálny zákazník ochotný využiť ponuku firmy. Reklamné tašky s logom firmy sú najmä efektívnym marketingovým nástrojom, pretože sú vhodné na opakované použitie. Výberom tohto variantu získa ochranná známka väčšiu expozíciu – bez toho, aby museli vzniknúť dodatočné náklady.

Ekologické tašky s logom - v súlade s prírodou
Ekologické tašky s logom spoločnosti, ktoré sú súčasťou nášho sortimentu, sú ekologicky šetrné varianty, používanie ktorých prispieva k zníženiu hromadenia komunálneho odpadu. Balenie na nosenie potravín z obchodu domov boli na dlhú dobu vyrábané z biologicky nerozložiteľného plastu, ktorého recyklácia je stále náročná a nerentabilná. Vo veľkej miere prispeli ku globálnemu problému znečistenia vodných útvarov, ako sú moria a oceány. Výberom ekologických tašiek s logom vašej spoločnosti máte šancu ukázať, že vám príroda nie je ľahostajná. Je to dôležité nielen z dôvodov týkajúcich sa vášho vlastného presvedčenia, ale aj z dôvodu vášho PR. Aj keď nebudete dbať na vplyv produktov na životné prostredie, pre vašich spotrebiteľov to môže byť obzvlášť dôležité. Preto môže správna voľba ovplyvniť konečné rozhodnutie ohľadom využitia Vašej ponuky. V tomto prípade pomôžu ekologické obaly s logom spoločnosti získať dôveryhodnosť na trhu - ako profesionálny, informovaný a dôveryhodný zdroj tovaru. Odolné tašky s logom spoločnosti od výrobcu šetrného k životnému prostrediu. Urobte svoju spoločnosť rozpoznateľnou pomocou našich tašiek s vlastnou potlačou s vlastným logom! Ponúkame rôzne vysokokvalitné návrhy, ktoré zaručujú funkčnosť.
Sú trvácne a odolné voči roztrhnutiu. Dodatočne je na taškách robená potlač s logom spoločnosti, ktoré je potláčané osvedčenými metódami, takže si môžete byť istí jeho dokonalou reprodukciou.
Pozývame vás, aby ste sa oboznámili s našou ponukou!